Про нас

Приватне виробниче підприємство «Насосенергопром» - молода компанія, що успішно розвивається, з 1994 р. Багаторічний досвід роботи на ринку насосного обладнання в поєднанні з комплексним вирішенням завдань з водопостачання, опалення, дренажу та відведення стічних вод на об'єктах побутового та промислового характеру – складові успіху компанії.

Компанія «Насосенергопром» є офіційним імпортером італійського насосного обладнання та систем Pentax. Компанія успішно реалізує продукцію SAER, Lowara (Ловара), Rovatti Pompe (Роватті Помпе), Varisco, GemmeCotti, німецькі насоси Leistritz, Wilo, Grundfos, НЕП (Україна).

Не знаєте, де купити вентилятор, компресор, електродвигун або вас цікавить арматура запірна трубопровідна арматура – сміливо звертайтесь до компанії «Насосенергопром». Багаторічний досвід роботи на ринку насосного обладнання, згуртована команда професіоналів допоможуть підібрати та розвіяти сумніви щодо надійності, якості та довговічності спеціалізованого обладнання як насоси, насосні станції, лічильники для води та газу, запірна арматура та трубопровідна арматура. На все обладнання надається відповідна технічна документація та гарантія від виробника.

У 2010 році компанія зареєструвала свою власну торгову марку NEP, під якою здійснює виробництво та продаж електродвигунів, насосів марки CA, CV, BJZ, BLC, DWB, DWK, CA, CBM, BМ, QDX, WQK та трубопровідної арматури. Вся продукція відповідає стандартам ДСТУ, ДЕРЖСТАНДАРТ.

То чому «Насосенергопром»?

 

  • до кожного клієнта професійний та індивідуальний підхід;
  • якісне та оперативне обслуговування клієнтів;
  • оптимізація внутрішньої інфраструктури;
  • кваліфіковані техніки, інженери, консультанти
  • розширення асортименту продукції


Нас рекомендують провідні нафтохімічні, металургійні, гірничопромислові підприємства, водоканали, підприємства ЖКГ України!