Запірна арматура

Уточнити Пошук
Втулка пружня резинова для муфти втуло чнопальцевих ..

31 грн.

Топ продажу
Середа - вода, пар та інші рідкі та газоподібні середовища. Робоча температура - до + 225 градусі..

11 556 грн.

Призначені для обв'язування двох і більше обсадних колон і контролю тиску в міжколонному простор..

436 364 грн.

..

477 270 грн.

Calpeda - робочого колеса на одному валу.  Застосування Перекачування чистих не забруднен..

5 400 грн.

Calpeda - робочого колеса на одному валу.  Застосування Перекачування чистих не забр..

5 400 грн.

Топ продажу
Calpeda NR, NR4 - робочого колеса на одному валу.  Застосування Перекачування чистих..

5 400 грн.

Зовнішній діаметр колеса АНС-130 150 мм Посадковий на вал 25 мм Всмоктуючий 100 мм Матеріал..

15 171 грн.

Топ продажу
Дріт сталева пружинна, для чищення каналізації. ..

52 грн.

Топ продажу
Пружній елемент 25/60 муфти втулочно-пальцеві ..

40 грн.

Ремкомплект ЗІП до насосів НМШ. ..

0 грн.

Ремкомплект ЗІП до насосів НМШ. ..

0 грн.

Робоче колесо насоса Д 315/71: Робоче колесо виготовляється з сірого чавуну СЧ20. Діаметр (В..

0 грн.

Робоче колесо насоса Д 320/50: відливається з сірий чавун марки СЧ 20 - СЧ 25. робочі колеса від б..

0 грн.

Сфера застосування:водопостачання,каналізація,технічнеНомінальний тиск:10 атмГарантія:50 роківП..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Арматура трубопровідна - пристрій, який регулює пропуск потоку в трубах, чи то газопровід, чи то водопровід, чи то опалення тощо. Запірна повністю перекриває рух. Запірно-регулювальна арматура дає змогу контролювати відсоток пропуску речовини. А контрольно-спускна - забезпечує перевірку рівня рідкого середовища і випуск повітря.

Продаж трубопровідної арматури в Україні здійснюється компанією "Насосенергопром". У каталозі інтернет-магазину nep.ua ви знайдете великий вибір різної фурнітури, підібравши її під свій вид і розмір трубопроводу.

Види запірної арматури
Каталог запірної арматури від компанії "Насосенергопром" включає:

1. кульові крани
Мають сферичний запірний елемент - з плаваючою кулею або розміщеною на опорах. Використовуються в газових системах, для водопостачання, для опалення. Їхній вибір дуже великий. Муфтові, фланцеві, під приварку, комбіновані, хромовані побутові, під металопластик, поліпропіленові, поліетиленові, затискні, з електроприводом - серед них ви точно знайдете потрібний за функціями і конструкцією. Такий кран зручний, забезпечує надійне перекриття, замикання здійснюється миттєво.

2. Клапани
Клапан використовується для відкриття/закриття, регулювання потоку в разі настання певних умов (наприклад, зміна напрямку або перепад тиску). Призначений для води, газу, для повітря, електронів та інших частинок (застосовується в радіо-, електро- та електронній техніці). Типи: зворотні, запобіжні, змішувальні, регулювальні, вантузи, соленоїдні електромагнітні, газові електромагнітні, з пневмоприводом.

3. Вентилі
Регульована запірна арматура, принцип роботи якої полягає в тому, що запірний елемент переміщається паралельно осі потоку. Вентилі використовують на нафто- і газопроводах, у газопостачанні, на різних котлах тощо. Йдуть під пайку, фланцеві, муфтові.

4. Засувки
Регулювальна трубопровідна арматура з перпендикулярним потоку запірним елементом. Використовується в ЖКГ, на промислових об'єктах, зокрема й енергетичних, теплових. У них проста конструкція, малий гідравлічний опір і широкий спектр умов експлуатації. Не регулюють, а саме замикають/відмикають середовище. Засувка може бути клинова або шиберна, паралельна. Матеріал - чавун, латунь, нержавіюча сталь.

5. Затвори
Затвор Батерфляй - запірна арматура газопроводів, але використовується також у тепло- і водопостачанні, вентиляції та кондиціонуванні. Запірний пристрій - диск, який обертається навколо своєї осі, розташованої перпендикулярно потоку. Легко монтуються. Як вертикально, так і горизонтально. Не універсальні. Окремо підбираються під кожне середовище.

6. Регулятори, редуктори тиску
Встановлюються, коли тиск у системі водопостачання вищий за допустимий. Пристрій і робота запірної арматури здійснюється за принципом "до себе", "від себе" і перепад тиску. Багато модифікацій. У владі сантехніка - вирішити, яка з них краща в кожному конкретному випадку.

7. Балансувальні клапани
Затвор вентильного типу з можливістю фіксації потрібного пропускного положення.

8. Регулятори температури
Використовуються в системах тепло- і холодопостачання. Рекомендуються для радіаторів, для регулювання подачі температури в приміщеннях. Класифікація: капіляр/термостат, під електропривод.

9. Конденсатовідвідники
Поплавкові, термостатичні, термодинамічні, з поплавковим регулятором - служать для автоматичного відведення конденсату водяної пари.

Крім них пропонуються також фільтри для газу і води, грязьовики.

Ці та інші комплектуючі недорого можна купити в інтернет-магазині nep.ua.

Продаж запірної арматури: великий асортимент і висока якість
Уся представлена на сайті продукція відрізняється відмінною якістю. Ми пропонуємо товар високого стандарту з гарантією на кожен виріб. У каталозі вказані характеристики кожної деталі, її призначення і функціональні особливості, виробник і вартість. Вам не потрібно шукати прайс-листи або відгуки. Вся інформація - в описі товару. Якщо її недостатньо - на будь-які питання завжди дадуть відповідь досвідчені консультанти. Також вони допоможуть оформити замовлення.

У нас представлена якісна запірна арматура, купити в Києві та в Україні її завжди можна на nep.ua.

Замовляйте у нас. Вам гарантована:

високоякісна продукція;
доступна ціна;
швидка (а часто і безкоштовна) доставка.

Хіти продажів
Рекомендовані